Hakkımızda

Brave Tours rent a car ve airport transfer web sitesi, araç kiralama ve havaalanı transferi hizmetlerinden online yararlanmak isteyen müşterilerimize kolay, güvenli ve hızlı rezervasyon olanağı sağlamak amacı ile düzenlenmiştir.

Brave Tours Seyahat Acentası 2111 sicil numarası ile TÜRSAB üyesi olup her yıl yenilenen son model araba grupları ile kaliteli, en güvenilir ve profesyonel hizmeti müşterilerimize vermeyi görev edinmiştir.

4*4 arazi araçlarımız, ekonomik ve üst segment araçlarımız, yolcu taşıyıcı minibüslerimiz ile siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için size bir dokunuş kadar yakınız.

Brave Tours Seyahat Acentası, Dalaman, Fethiye, Kalkan, Kaş, Marmaris, Bodrum, Göcek, Antalya, izmir, Akyaka, Sarıgerme ve daha birçok bölgede 2001 yılından beri hizmet vermektedir.

Bize Ulaşın

Daha detaylı bilgi ve rezervasyon işlemleriniz için bize +90242844116 nolu telefonla veya info@bravetours.com mail adresine yazarak, 7 gün 24 saat, dilediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz.

Tatilinizi unutulmaz ve keyifli bir deneyime dönüştürmek için bekliyoruz.

Lütfen bu bilgileri arkadaşlarınızla komşularınızla ve iş arkadaşlarınızla paylaşarak hem onların da bu kaliteden yararlanmasına hem de sesimizi duyurmamıza yardım edin.

Saygılarımızla,
Brave Exclusive Travel Services

Ekibimiz

Turizm sektöründe uzun yıllar deneyime sahip, profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Mustafa K. YILMAZ
Mustafa K. YILMAZ

Genel Koordinatör

İsmail Naci DARCAN
İsmail Naci DARCAN

Operasyon Müdürü

Mediha ERGÜN
Mediha ERGÜN

Muhasebe Müdürü

Bahattin CAN
Bahattin CAN

Araç Kiralama Müdürü


Ekibimize Katılmak İstermisiniz

Özellikle turizm sezonunda deneyimli personele ihtiyaç duymaktayız. Özgeçmişinizi info@bravetourus.com mail adresine göndererek ekibimizde yer almak için başvuruda bulunabilirsiniz.